Депутатський склад

Євтушенко Віталій Степанович

с. Білоберіжжя, с. Заруддя

Самовисування

Громадянин України, народився 28.09.1982 р., освіта середня спеціальна, безпартійний, МПП "Сузір’я", водій, місце проживання: с.Заруддя, Дубенський р-н, Рівненської обл.

Якута Надія Миколаївна

с. Білоберіжжя, с. Заруддя

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ"

Громадянка України, народилася 23.06.1967 р., освіта вища, безпартійна, Мирогощанська сільська рада, Адміністратор віддаленого робочого місця, відділ "Центр надання адміністративних послуг", місце проживання: с.Білоберіжжя, Дубенський р-н, Рівненської обл.

Дещинський Сергій Миколайович

с. Травневе

політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"

Громадянин України, народився 20.04.1981 р., освіта вища, безпартійний, Княгиненська ЗОШ І-ІІІ ступеня, Вчитель, місце проживання: с.Княгинин, Дубенський р-н, Рівненської обл.

Ковальчук Валентина Іванівна

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ"

Громадянка України, народилася 05.09.1964 р., освіта вища, безпартійна, Мирогощанська сільська рада, Секретар виконавчого комітету, місце проживання: с. Білоберіжжя, Дубенський р-н, Рівненської обл.

Новосадюк Петро Дмитрович

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ"

Громадянин України, народився 10.06.1982 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, ТОВ "Рівнегазбут", Слюсар, місце проживання: с.Княгинин, Дубенський р-н, Рівненської обл.

Порохняк Людмила Василівна

Самовисування

Громадянка України, народилася 06.11.1973 р., освіта вища, безпартійна, Тимчасово не працює, місце проживання: с.Княгинин, Дубенський р-н, Рівненської обл.

Ковальчук Віктор Миколайович

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ"

Громадянин України, народився 09.06.1959 р., освіта вища, безпартійний, Княгининська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Директор, місце проживання: с.Острів, Дубенський р-н, Рівненської обл.

Ковальчук Микола Миколайович

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ"

Громадянин України, народився 29.07.1966 р., освіта вища, безпартійний, Фермерське господарство "Обрій", Голова, місце проживання: с. Листвин, Дубенський р-н, Рівненської обл.

Шкурник Микола Володимирович

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ"

Громадянин України, народився 25.05.1975 р., освіта вища, безпартійний, ФАП села Листвин, Завідуючий, місце проживання: с.Княгинин, Дубенський р-н, Рівненської обл.

Якута Микола Миколайович

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ"

Громадянин України, народився 16.12.1971 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, Тимчасово не працює, місце проживання: м. Рівне

Васьковець Володимир Васильович

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ"

Громадянин України, народився 03.10.1984 р., освіта вища, безпартійний, ТОВ "Ерідон Тех", Менеджер зі збуту сільськогосподарської техніки, місце проживання: с.Липа, Дубенський р-н, Рівненської обл.

Гандзюк Наталія Володимирівна

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ"

Громадянка України, народилася 03.09.1984 р., освіта вища, безпартійна, Клуб села Липа, Завідуюча, місце проживання: с.Липа, Дубенський р-н, Рівненської обл.

Гандзюк Тетяна Володимирівна

с.Мокре

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ" Громадянка України, народилася 07.03.1971 р., освіта професійно-технічна, безпартійна, Фізична особа-підприємець, місце проживання: с.Липа, Дубенський р-н, Рівненської обл.

Мельничук Інна Анатоліївна

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ"

Громадянка України, народилася 09.04.1978 р., освіта вища, безпартійна, Мирогощанська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Вчитель, місце проживання: с. Мокре, Дубенський р-н, Рівненської обл.

Борисов Олександр Володимирович

с. Мирогоща Друга (вулиці Набережна, Тітова, Гагаріна, Миру, Л.Українки, Вишнева, Молодіжна, Чеська, пров. Вишневий, Миру, Чеський), с. Мирогоща Перша (вулиці Лугова, Шевченка, пров. Шевченка)

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ"

Громадянин України, народився 14.06.1993 р., освіта вища, безпартійний, Мирогощанський аграрний коледж, Завідувач відділенням, місце проживання: с.Мирогоща, Дубенський р-н, Рівненської обл.

Германюк Андрій Миколайович

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ"

Громадянин України, народився 14.10.1975 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, Тимчасово не працює, місце проживання: вулиця с.Мирогоща, Дубенський р-н, Рівненської обл.

Семикопенко Оксана Василівна

Самовисування

Громадянка України, народилася 25.03.1987 р., освіта вища, безпартійна, ТОВ "Мирогощанське", бухгалтер, місце проживання: с.Мирогоща, Дубенський р-н, Рівненської обл.

Безух Ірина Володимирівна

с. Мирогоща Перша (вулиці Вереснева, Перемоги, Польова, Волиця, Загребля, Залізична), с. Мирогоща Друга (вулиці Садова, Студентська, Травнева)

політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"

Громадянка України, народилася 26.09.1963 р., освіта вища, безпартійна, Мирогощанський ДНЗ, Заввідувач, місце проживання: с.Мирогоща, Дубенський р-н, Рівненської обл.

Вовтонюк Олександр Петрович

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ"

Громадянин України, народився 09.03.1973 р., освіта вища, безпартійний, Мирогощанський аграрний коледж, Майстер виробничого навчання, місце проживання: с.Мирогоща, Дубенський р-н, Рівненської обл.

Дзядик Віталій Леонтійович

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ"

Громадянин України, народився 31.08.1952 р., освіта вища, безпартійний, Мирогощанський аграрний коледж, Керівник фізичного виховання, місце проживання: с.Мирогоща, Дубенський р-н, Рівненської обл.

Духнич Ірина Володимирівна

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ"

Громадянка України, народилася 13.11.1967 р., освіта вища, безпартійна, Мирогощанський аграрний коледж, Заступник директора з виховної роботи, місце проживання: с.Мирогоща, Дубенський р-н, Рівненської обл.