Сторінка на стадії наповнення

ПрАТ «Рівнеобленерго» інформує!

З метою підвищення надійності електропостачання та запобігання аварій в електричних мережах ПрАТ „Рівнеобленерго” буде проводити планові ремонтні роботи. У зв’язку з виконанням цих робіт буде припинено електропостачання.

12:34:12 18.06.2020

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку: Генеральний план та план зонування с. Молодіжне Мирогощанської сільської ради Дубенського району Рівненської області

Мирогощанська сільська рада повідомляє  про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку:

15:38:10 15.06.2020

Запрошення на навчання у Подільський спеціальний навчально-реабілітаційний соціально-економічний коледж

Подільський спеціальний навчально-реабілітаційний соціально-економічний коледж  запрошує на навчання дітей з інвалідністю, осіб з інвалідністю І-ІІІ  груп, дітей- сиріт, напівсиріт, переселенців зі сходу, учасників бойових дій (АТО), осіб, які постраждали від аварії на ЧАЕС, інвалідів війни.

12:36:32 11.06.2020

До уваги жителів громади, у сім’ях яких проживають новонароджені та малолітні діти!

3 метою профілактики водно-нітратної метгемоглобінемії у дітей, Дубенський міськрайонний відділ ДУ „Рівненський обласний лабораторний центр МОЗ України”  рекомендує провести лабораторні дослідження питної води на вміст нітратів у мешканців даних осель громади, які використовують воду для питних потреб із джерел децентралізованого водопостачання (колодязь,трубчаста криниця тощо).

11:54:07 05.06.2020