Сторінка на стадії наповнення

Опитування молоді про нагальні проблеми та потреби

Управління молодіжної політики та спорту департаменту розвитку адміністративних послуг, соціальної, молодіжної політики та спорту Рівненської облдержадміністрації проводить анонімне опитування молоді, мета якого дізнатись про нагальні проблеми та потреби сучасної молоді, пріоритетні напрямки в роботі з молоддю.

13:11:31 03.03.2021

Припинення електропостачання 02 березня 2021р. в с. Мокре

З метою підвищення надійності електропостачання та запобігання аварій в електричних мережах ПрАТ „Рівнеобленерго” буде проводити планові ремонтні роботи. У зв’язку з виконанням цих робіт буде припинено електропостачання.

14:29:12 25.02.2021

До уваги жителів Мирогощанської сільської ради!

24.02.2021 року з 10.00 по 15.00 год у приміщенні Відділу «Центр надання адміністративних послуг» Мирогощанської сільської ради буде проводитися прийом громадян фахівцем відділу обслуговування громадян (сервісний центр) №4 Головного управління Пенсійного фонду України в Рівненській області.

14:25:58 23.02.2021

Припинення електропостачання 22-26 лютого 2021 р. у с.Костянець, с.Липа, с.Боцянівка, с.Листвин, с.Нараїв, с.Острів

10:42:59 18.02.2021

УВАГА! Штормове попередження!

За даними Рівненського обласного центру з гідрометеорології 11 лютого на території області очікується значне ускладнення погодних умов.

14:11:46 10.02.2021

Про оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування Мирогощанської сільської ради

Мирогощанська сільська рада оголошує конкурс  на заміщення вакантної посади головного спеціаліста з питань освіти відділу освіти Мирогощанської сільської ради.

09:39:24 29.01.2021

Припинення електропостачання 05 лютого 2021 р. в с.Нараїв та с.Острів!

З метою підвищення надійності електропостачання та запобігання аварій в електричних мережах ПрАТ „Рівнеобленерго” буде проводити планові ремонтні роботи. У зв’язку з виконанням цих робіт буде припинено електропостачання:

09:42:24 27.01.2021