09 Листопада, 2020 р., 15:14
З 09.11.2020 р. по 22.11.2020 р., у зв’язку з карантинними обмеженнями, прийом громадян буде здійснюватися за наступним графіком лише по земельних питаннях та питаннях соціального захисту:
02 Листопада, 2020 р., 15:09
В зв’язку з виконанням планових ремонтних робіт на обладнанні Дубенського РЕМ в листопаді 2020 року буде тимчасово припинятись електропостачання наступним споживачам:
15 Жовтня, 2020 р., 16:15
З метою підвищення надійності електропостачання та запобігання аварій в електричних мережах ПрАТ „Рівнеобленерго” буде проводити планові ремонтні роботи. У зв’язку з виконанням цих робіт буде частково припинено електропостачання 20 - 22  жовтня 2020р. в с.Білоберіжжя по вул.Зелена, Ластівка з 09:00 до 17:00 год.
07 Жовтня, 2020 р., 12:15
Протягом жовтня 2020 року на території усіх населеих пунктів буде проводитися зрізка аварійних дерев. Бажаючих безкоштовно заготовити дрова на осінньо-зимовий період для власних потреб, просимо звернутися у сільську раду!
07 Жовтня, 2020 р., 11:17
З метою підвищення надійності електропостачання та запобігання аварій в електричних мережах ПрАТ „Рівнеобленерго” буде проводити планові ремонтні роботи. У зв’язку з виконанням цих робіт буде частково припинено електропостачання 13-19  жовтня 2020р. в с.Острів по вул.Сагайдачного з 09:00 до 17:00 год.
02 Жовтня, 2020 р., 09:23
Просимо відгукнутися на звернення КНП «Дубенська міська лікарня» Дубенської міської ради Рівненської області та допомогти у заготівлі овочів (картоплі, моркви, буряка) для харчування хворих, які перебувають на стаціонарному лікуванні.
30 Вересня, 2020 р., 15:05
02 жовтня 2020 року з 10:00 до 13:00 в приміщенні Мирогощанської сільської ради з метою розширення доступу жителів сіл Мирогощанської об’єднаної територіальної громади до безоплатної правової допомоги (правової інформації, правових консультацій та інших правових послуг) працюватиме мобільний пункт консультування. Консультування здійснюватимуть працівники Дубенського бюро правової допомоги Рівненського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.
28 Вересня, 2020 р., 11:25
В зв’язку з виконанням планових ремонтних робіт на обладнанні Дубенського РЕМ    в жовтні 2020 року буде тимчасово припинятись електропостачання наступним споживачам:
28 Вересня, 2020 р., 10:03
У зв'язку з запровадженням та реалізацією Міністерством соціальної політики України інформаційної платформи "Допомога поруч" (https://dopomoga.msp.gov.ua/#ahcnor-project) для визначення та задоволення потреб одиноких громадян похилого віку, осіб з інвалідністю, сімей з дітьми, зокрема дітей з інвалідністю, на території громади діють пункти  прийому вживаних речей для соціально незахищених верств населення: