Чемпіонат з хореографічного мистецтва ART DANCE 2018

Дата: 20.11.2017 12:27

Зразковий хореографічний колектив «Ритми серця» Мирогощанської державної школи мистецтв Мирогощанської сільської ради вкотре  довів свою високу  майстерність та професіоналізм керівника колективу Гороховської Людмили Андріївни. Їх щоденна наполеглива праця увінчалася високими мистецькими досягненнями. На IV всеукраїнському чемпіонаті з хореографічного мистецтва ART DANCE 2018, який проходив у місті Львів, наші учасники виступили блискуче і здобули високі нагороди:

1. Бронзовий чемпіон у номінації «Естрадний танець» у категорії «Children» танець «Пірати».
  2. Срібний чемпіон у номінації «Народний танець» у категорії «Junior» з «Ірландським народним танцем».
  3. Перше місце у номінації «Спортивно-бальний танець» у категорії «Children» танець «Мікс».
  4. Золотий чемпіон у номінації «Народний танець» у категорії «Kids» з «Українським жартівливим танцем».

Розуміємо радість і хвилювання наших танцюристів, адже учасників такого престижного конкурсу оцінювало  компетентне журі у складі: Яма В.М.(голова суддівської колегії), Гвоздьова І.О.(суддя), Фархшатов Р.С(суддя), Федорко І.Я.(суддя), Манкиш С.В.(голова правління IUA), Чобан Н.М.(заступник голови правління IUA)