Туристичні обласні змагання зі "Спортивного орієнтування"

Дата: 27.03.2017 13:20

Фото без опису26 березня 2017 року у с. Решуцьк Рівненського району розпочався новий сезон змагань зі спортивного орієнтування на Рівненщині, де відбувся І тур змагань «Зелений стадіон - 2017».

«Зелений стадіон» – це багатоетапні змагання зі спортивного орієнтування, що тривають близько року, популяризують здоровий спосіб життя, заняття спортом та гартують спортивний дух молоді. У І етапі взяли участь близько 200 осіб з 12 територій Рівненщини.

Змагання проводилися на дистанціях заданого напрямку у різних вікових групах серед гуртківців комунального закладу «Рівненська обласна станція юних туристів» РівненськоїФото без опису обласної ради, комунального закладу «Дубенська районна станція юних туристів» Дубенської районної ради, учнів навчальних закладів Рівненського, Здолбунівського, Володимирецького, Млинівського районів, міста Рівне, Вараш, Бугринської об’єднаної територіальної громади, представників клубу спортивного орієнтування із селища Оржів Рівненського району.

Честь Дубенщини захищали гуртківці комунального закладу «Дубенська районна станція юних туристів»: учні Стовпецької ЗОШ І-ІІІ ступенів (тренер Кравець І.В.), Повчанської ЗОШ І-ІІІ ступенів (тренер Горнійчук Л.В.), Березької ЗОШ І-ІІ ступенів (тренер Костючок А.М.), Мирогощанської ЗОШ І-ІІІ супенів (тренер Міщук О.С.), та Княгининської ЗОШ І-ІІІ ступенів (тренер Марчук В.М.).Фото без опису

За підсумками змагань почесне ІІІ місце завоювала Бугай Олена (Мирогощанська ЗОШ) серед дівчат у групі Ж-14, ІІ місце посіли: Бондарчук Дарина (група Ж-14), Конюкевич Роман (група Ч-16), Пархоменко Сергій (група Ч-14) та Кибукевич Дмитро (група Ч-10) учні Мирогощанської ЗОШ.

Фото без описуПереможці та призери змагань були нагороджені дипломами комунального закладу «Рівненська обласна станція юних туристів» Рівненської обласної ради та медалями.

Тож, бажаємо нашим туристам-спортсменам нових тільки вдалих та результативних стартів.