МИ – СЕРЕД КРАЩИХ

Дата: 20.09.2017 13:55

Фото без описуГарну і почесну місію виконала спортивна команда Мирогощанської ОТГ у неділю 17 вересня. Спортсмени взяли участь у  спортивних змаганнях РОО ВФСТ «Колос» серед сіл сільських та селищних рад, сіл обєднаних територіальних громад  на «Краще спортивне село- 2017 року». Команда із 15 учасників на чолі із капітаном Дзядиком В. Л. гідно виступила у чотирьох видах спорту( волейбол, шахи, гиря, теніс)  і в результаті отримала ІІІ загальнокомандне місце. Теніс і шахи принесли нашим найпочесніші І місця. Спортивні делегації гостинно приймав стадіон «Локомотив» м. Здолбунів. На урочистому відкритті команди вишикувались зі своїми назвами, а мирогощанці мали ще й герб громади. Державний прапор під час відкриття доручили тримати капітанові нашої команди, заслуженомуФото без опису працівнику у сфері спорту Дзядику В. Л. Приємно  бачити, що серед учасників Мирогощанської команди були представники різних вікових категорій. Поряд з юними спортивну честь громади захищали і представники старшого покоління. Як добре, що молодь має у кого вчитися, що бачить реальний приклад здорового способу життя, що має на кого рівнятися. Це ще раз доводить, що сільське населення не байдуже  до фізичної культури та масового спорту. А в небайдужих людей завжди є майбутнє!