ЮНІ ТАЛАНТИ

Дата: 26.05.2017 14:17

Фото без опису19 травня 2017 року відбувся III Всеукраїнський чемпіонат з хореографічного мистецтва Art Dance – 2017 у місті Києві. Зразковий танцювальний колектив «Ритми серця» Мирогощанської державної школи мистецтв взяв участь у номінації «Естрадний танець» у категорії «Children». У фіналі чемпіонату брали участь 116 найкращих хореографічних колективів з України. Від перегляду просто перехоплювало подих. Колектив показав себе на високому рівні і Фото без описубув нагороджений дипломом та кубком фіналіста. Оцінювало чемпіонат компетентне висококваліфіковане журі у складі: Поклітару Р.В., Томільченко К.І., Яма В.М., Дикий А.В., Лещенко О.В.. Діти отримали масу позитивних емоцій від участі у чемпіонаті та самої цікавої подорожі до столиці. Наші діти найкращі!