Методичний центр виконавчого комітету Мирогощанської сільської ради

Дата: 12.04.2018 14:13

10  квітня 2018  року на базі Привільненської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів відбувся  семінар-практикум для вчителів суспільствознавчих предметів з теми «Сучасні інтерактивні методи навчання, як засіб розвитку творчих здібностей учнів на уроках історії, формування творчої високоосвіченої та соціально адаптованої особистості».  В рамках проведення заходу, з метою вдосконалення професійної  майстерності,  були розглянуті питання «Використання технологій креативної освіти для формування та розвитку інноваційної особистості», «Творчість школяра – результат професійної майстерності вчителя», «Чому зникає мотивація до навчання?»

Гончарук О.Ю., учитель історії Привільненської загальноосвітньої школи  провела   майстер-клас з колегами «Використання інноваційних технологій на уроках історії та правознавства», де продемонструвала колегам креативні методи навчання: Fishbo, історичне лото, скрайбінг.

Конюшик Г.І., методист суспільствознавчих дисциплін, надала методичні рекомендації щодо застосування  форм, методів та прийомів  навчання на уроках історії.