Методичне засідання учителів української мови та літератури Мирогощанської та Привільненської ОТГ

Дата: 21.05.2018 10:08

16 травня на базі Мирогощанської ЗОШ І-ІІІ ст. відбулось методичне засідання учителів української мови та літератури Мирогощанської та Привільненської ОТГ. Словесники підвели підсумки роботи за минулий навчальний рік, обговорили важливі питання роботи у сучасній освітній траєкторії, а також питання організації та проведення ДПА. Цікавим був парад творчих досягнень учителів – філологів та їх вихованців,  які здобули чимало перемог у конкурсах на районному,  обласному та всеукраїнському рівнях. Свої надбання вони демонстрували присутнім. Педагоги ділилися досвідом, який допомагає розвитку креативності, творчих здібностей, самореалізації учнів та вчителя. На завершення заходу було організовано  мистецьку каву  із літературними вершками, де присутні «смакували» добірним словом  митців, переживали неповторні емоції від літературних шедеврів.
Киричук Наталія Степанівна