Культурно-спортивне життя Мирогощанської громади протягом червня 2018 року

Дата: 27.06.2018 16:52

1 чевня наші вихованці прийняли участь у ХV районному святі вшанування обдарованих дітей Дубенщини «Земля, де сходить юних дарувань зоря», присвяченому Міжнародному дню захисту дітей, де отримали 29 нагород.

Представники Республіки Польща, які  02.06.2018 року завітали у Мирогощанську громаду,  мали змогу взяти участь у святкуваннях з нагоди вшанування нашого знаменитого земляка польського поета - романтика Антонія Мальчевського. Цього дня до Княгинина з'яхалось багато гостей з Польщі, Дубна, Млинова, Рівного ,Острога...

3 червня в с. Мирогоща та с. Княгинин відбувалася святково-розважальна програма присвячена до Дня захисту дітей. Результатом якої було багато позитивних вражень та відгуків як від дорослих так і від дітей.

6 червня філія Мирогощанської ЗОШ І-ІІІ ст. села Липа організувала неповторну та цікаву для дітей мандрівку художньою книгою у місцевій сільській бібліотеці. Її провела завідуюча мережею бібліотек Мирогощанської сільської ради Ковтонюк А.

8 червня у Мирогощанській та Княгининській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувалися урочистості з нагоди вручення свідоцтв про базову загальну середню освіту..

15 червня у Мирогощанському центрі первинно - медичної санітарної допомоги відбувся святковий концерт до Дня медичного працівника .

21 червня танцювальний колектив «Ритми серця» брали участь у дитячо-юнацькому фестивалі «Ярмарка талантів» який проходив у місті Золоті Піски Болгарія, де зайняли почесні  1-3 місця.

22 червня у Рівненській федерації профспілок відбувся семінар на тему: «Підтримка розвитку спорту в ОТГ» У Мирогощанської громади чотири перемоги у різних видах спорту.

23 червня у Княгининській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувалися урочистості з нагоди вручення свідоцтв про загальну середню освіту.

24 червня відбувся Рівненський обласний конкурсу дитячої творчості «Яскраві діти України», де вихованка Мирогощанської державної школи мистецтв Декер Анна здобула перемогу  Лауреата ІІ ступеня у пісенному конкурсі "Яскраві діти України"!!! (м.Рівне 2018) Світлини про незабутні приємні моменти!!!

24 червня відбувалося спортивно-розважальне свято до Дня молоді  у с.Листвин.