Методичний центр виконавчого комітету Мирогощанської сільської ради

Дата: 17.10.2018 15:09

17 жовтня 2018 року Мирогощанська школа гостинно зустрічала учасників семінару – вчителів української мови та літератури. Цей захід був особливим, адже проводився спільно з учнями 10 – 11 класів Привільненської та Мирогощанської ЗОШ І – ІІІ ступенів. З метою покращення якості освіти, підготовки здобувачів знань до ЗНО методистом центру Ковальчук О.А. був проведений майстер – клас « Як правильно написати власне висловлювання у форматі ЗНО». Учасники заходу були ознайомленні не лише зі структурою твору – роздуму, критеріями оцінювання, а й намагалися створити власне висловлювання на запропоновану тему. По закінченню майстер – класу учасники ділились враженнями від почутого і побаченого, а також перевіряли, чи справдились їхні очікування. Захід відбувся у невимушеній творчій атмосфері. Насамкінець методист центру побажала випускникам вдалої здачі ЗНО та успішного вступу в омріяний навчальний заклад.