Етно-фестиваль «Вифлеємська зірка» у Мирогощі

Дата: 21.12.2018 10:49

18 грудня  на базі Мирогощанської загальноосвітньої школи І-ІІІ  ступенів пройшов І етап обласного етно-фестивалю «Вифлеємська зірка» серед закладів освіти Мирогощанської сільської ради. Метою даного заходу є національно-патріотичне  виховання, залучення учнівської молоді до вивчення та популяризації кращих зразків українського народного мистецтва, виявлення та  підтримки  дитячих фольклорних колективів.

Атмосферу свята та гарний настрій усім присутнім створили юні колядники   Княгининської та Мирогощанської  загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів, Листвинської та Білоберізької загальноосвітніх шкіл І-ІІ ступенів, продемонструвавши  майстерність виконання, артистичність, емоційність та прекрасні вокальні дані.

Рішенням журі визначено переможців  І етапу конкурсу.

У номінації «Вокальні колективи»:

І місце - фольклорний гурт «Щедрик», Мирогощанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (керівник - Чуй О.О.);

ІІ місце – вокальний гурт «Різдвяні дзвіночки» Княгининської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів» (керівник - Метка С.М.)

ІІІ місце -  дует Листвинської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів (керівник - Онищук О.М.);

ІІІ місце – ансамбль Білоберізької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів (керівник - Намчук І.А.)

У номінації «Солісти»:

Декер Анна, учениця Мирогощанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (керівник - Чуй О.О.) – І місце;

Шевчук Лілія, учениця Мирогощанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (керівник  -Чуй О.О.) – ІІ місце

За рішенням журі на обласному етапі фестивалю нашу громаду   буде представляти гурт «Щедрик» Мирогощанської  ЗОШ І-ІІІ ступенів.