Відбулося засідання Ради регіонального розвитку Мирогощанської ОТГ

Дата: 01.02.2019 17:08

30 січня 2019 р. в актовій залі Мирогощанської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулося засідання Ради регіонального розвитку Мирогощанської ОТГ.

У засіданні Ради регіонального розвитку ОТГ взяли участь депутати, члени виконавчого комітету Мирогощанської сільської ради, представники громадськості, голова Дубенської районної державної адміністрації,  директор Центру розвитку місцевого самоврядування.

З презентацією про досягнення та здобутки за 2014-2018 роки та подальші перспективи розвитку району виступив голова Дубенської райдержадміністрації Юрій Парфенюк. У виступі відзначено, що у 2014-2018 роках робота органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування району була спрямована на покращення, відновлення інфраструктури, впровадження нових технологій з метою створення належних сучасних умов в закладах здоров’я, освіти та культури. Реконструйовано та прокладено нові лінії вуличного освітлення, проведено поточний та капітальний ремонти доріг, придбано нове медичне обладняння для ЦРЛ, реалізовано ряд інших проектів.

Директор Рівненського Центру розвитку місцевого самоврядування Руслан Сивий відмітив громаду у бажанні розвиватися, змінювати життя своїх мешканців на краще.

Сільський голова Світлана Соборук презентувала присутнім основні здобутки та окреслила перелік першочергових завдань розвитку громади, над реалізацією яких працюватимуть у 2019-2021 роках.

Спеціалісти  Мирогощанської сільської ради проаналізували та презентували  про проведену роботу за час створення ОТГ.

Дякуємо усім, хто взяв участь у Раді місцевого розвитку Мирогощанської ОТГ.