Методичний центр виконавчого комітету Мирогощанської сільської ради

Дата: 20.02.2019 19:08

20.02.2019 року,  на базі комунального закладу «Тараканівський центр культури та дозвілля»  села Рачин,  відбувся І етап огляду-конкурсу читців - декламаторів, юних поетів «Живи, Кобзаре, в пам'яті людській», серед учнів закладів загальної середньої освіти Тараканівської та Мирогощанської сільських рад.

Юні учасники вміло декламували вірші геніального поета,  демонструючи високий рівень майстерності виконання, вони зачарували слухачів правдивими рядками великого Кобзаря - світоча національної української  літератури, поезія якого актуальна й досі.

У конкурсі взяли участь 16 читців-декламаторів і юних поетів із 7  закладів загальної середньої освіти, переможці відбіркових шкільних етапів.

За рішенням конкурсного журі перемогу здобули у номінації «Юні поети»:

І місце - Рогаль Анна, учениця Мирогощанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

У номінації «Читці -декламатори» (молодша вікова категорія):

І місце - Дещинська Софія, учениця Княгининської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;    ІІ місце – Панасюк Тетяна, учениця Білоберізької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів; ІІІ місце – Блащук Анастасія, учениця Листвинської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів;                                                                                                                                                   ІІІ місце – Гук Ольга, учениця філії с. Липа Мирогощанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

У номінації «Читці -декламатори» (старша вікова категорія):

І місце – Смолярчук Олена, учениця Мирогощанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

ІІ місце – Шумеєва Іванна, учениця Княгининської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

ІІІ місце – Павлюк Анна, учениця Мирогощанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.