Відзначення Дня пам’яті та примирення

Дата: 10.05.2019 15:48

Відзначення Дня пам’яті та примирення

у Мирогощанській сільській раді

Щороку в травні ми вшановуємо День пам’яті і примирення та Перемогу над нацизмом у Другій світовій війні. Пам'ять про полеглих у Другій світовій війні є вічна. З метою гідного вшанування подвигу українського народу, увічнення пам’яті про загиблих воїнів у селі Мирогоща (братська могила загиблих в роки війни) та біля пам’ятного знаку землякам, які загинули під час Другої світової війни у с.Княгинин Мирогощанської сільської ради, відбулися урочистості з нагоди цих подій.

Ціна великої Перемоги – це мільйони загиблих, навіки зламані людські долі, невимовне горе та біль. Сьогодні наші земляки виборюють свободу та незалежність неньки - України, віддаючи своє життя та здоров’я заради мирного неба.

Урочистості відкрили головний спеціаліст з питань освіти Світлана Зайчук та заступник сільського голови Ярослав Романовський. На заходах були присутні керівники та працівники  установ, учні та вчителі загальноосвітніх шкіл, вихованці дошкільних навчальних закладів, студенти, викладачі та керівництво Мирогощанського аграрного коледжу, жителі Мирогощанської сільської ради.

Панахидою, хвилиною мовчання та покладанням квітів, вшанували пам'ять тих, хто поклав своє життя за нашу Батьківщину.