Методичний центр виконавчого комітету Мирогощанської сільської ради

Дата: 21.05.2019 13:49

20 травня 2019 року на базі Мирогощанської ЗОШ І-ІІІ ступенів проведено локальний семінар-тренінг  «Особливості реалізації  фізкультурної освітньої галузі в умовах упровадження нового Державного стандарту початкової  освіти» для учителів закладів загальної середньої освіти Мирогощанської, Тараканівської та Привільненської сільських рад, які здійснюватимуть навчання учнів у 2019-2020 навчальному році.

У роботі заходу взяли участь 18 педагогічних працівників, які опрацювали  новий Державний стандарт початкової освіти, варіативність програмного забезпечення освітнього процесу, ознайомились із сучасними підходами підготовки вчителя до уроку фізкультури в умовах НУШ та критеріями його оцінювання.

У спортивному залі школи педагоги, під керівництвом тренерів-консультантів Марцинковської О.О., вчителя початкових класів Мирогощанської  ЗОШ  І-ІІІ ступенів та Здолбіцького В.Ю., учителя фізичної культури Привільненської ЗОШ І-ІІІ ступенів, методиста методичного центру, практикувались у реалізації змістових ліній фізкультурної освітньої галузі: «Базова рухова активність», «Ігрова та змагальна діяльність»,  «Турбота про стан здоров’я та безпеку». Учасники відчули себе учнями на уроці фізичної культури, тому навчальний семінар пройшов у бадьорій, дружній атмосфері.