Відбірковий етап обласного конкурсу патріотичної пісні «Поліська Січ» відбувся у Мирогощанській громаді

Дата: 17.10.2019 16:53

З метою формування почуття патріотизму, ціннісного ставлення до національної культури та традицій українського народу у дітей та учнівської молоді, популяризації української патріотичної пісні 16 жовтня 2019 року в на базі Мирогощанської загальноосвітньої школи І-ІІІ  ступенів пройшов відбірковий  етап обласного фестивалю - конкурсу патріотичної пісні «Поліська Січ» серед учнів закладів загальної середньої освіти Мирогощанської сільської ради.

Переможцями відбіркового етапу у номінації «Солісти» стали:

І місце - Намчук Марія,  учениця 5 класу Листвинської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів.

І місце - Декер Анна, учениця 6-Б класу Мирогощанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

ІІ місце - Шевчук Лілія, учениця 7-Б класу Мирогощанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

ІІІ місце -  Сойко Софія, учениця 7 класу Княгининської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

ІІІ місце – Поліщук Анастасія, учениця 7 класу Листвинської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів.

Сценічну культуру,  майстерність виконання,  артистичність продемонстрував дует Листвинської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів у складі: Намчук Марії та Намчук Антонін.