Педагогічний міст – запорука співпраці громад

Дата: 18.10.2019 07:29

16 жовтня 2019 року, у рамках співпраці із закладами загальної середньої та дошкільної освіти Смизької селищної ради, на базі Студянського ДНЗ відбувся семінар-практикум для вихователів та керівників закладів дошкільної освіти з теми «Особливості виховання патріотизму у дітей дошкільного віку» на який були запрошені працівники закладів дошкільної освіти Привільненської, Тараканівської та Мирогощанської сільських рад.

Учасники методичного заходу мали можливість поринути у давній світ козацтва, пригадати звичаї і традиції українського народу, переглянути та детально проаналізувати   відкрите інтегроване заняття з дітьми старшої групи «Ми плекаємо патріотів», яке відбулося на свіжому повітрі.

У ході проведення семінару з учасниками були проведені різноманітні конкурси та тренінг, дорослі й дошкільнята показали майстер-клас з козацької справи та отримали море позитивних емоції, піднесений настрій та незабутні враження.