Методичний центр виконавчого комітету Мирогощанської сільської ради

Дата: 29.10.2019 14:52

29 жовтня 2019 року, відповідно до  плану роботи методичного центру, для педагогів 1, 2 класів та вихователів груп продовженого дня закладів освіти Тараканівської, Мирогощанської, Привільненської сільських рад, на базі Костянецького навчально-виховного комплексу відбувся семінар-практикум з теми  «Інноваційні платформи зростання професійної компетентності вчителя в контексті Нової української школи».

В рамках проведення методичного заходу Бортник О.В., вчитель першого класу  Костянецького НВК, провела з учасниками знайомство із освітнім закладом у формі квесту.

У теоретичному модулі Бондаренко Л.В., вчитель 2 класу, поділилася особистим досвідом застосування педагогіки партнерства в НУШ, як продуктивної  форми взаємодії  вчитель - учні - батьки.

Методист з початкового навчання  Островська В.М., ознайомила присутніх з  добіркою різноманітних ідей, як створити компоненти до лепбуку  динамічними, змістовними, оригінальними, щоб творча тека вчителя була місткою і змістовною, а діти опановували знання у яскравих формах.

В ході роботи семінару педагоги обмінялися досвідом роботи  віртуальних педагогічних спільнот, як  однієї із інноваційних платформ професійного зростання.