Мирогощанська сільська рада інформує

Дата: 01.11.2019 16:40

З метою дотримання законодавства України  у сфері охорони дитинства та запобігання проявів неналежного виконання батьківських обов’язків щодо малолітніх дітей,  попередження насильства в сім’ї , 30 жовтня 2019 р. виконавчий комітет Мирогощанської сільської ради прийняв рішення про негайне відібрання дітей у жительки с.Мирогоща Друга з подальшим поміщенням їх до КНП «Дубенська районна лікарня».

Дана ситуація є одним із випадків, коли виконком повинен швидко реагувати згідно наданих йому повноважень щодо забезпечення життя та здоров’я малолітніх дітей.

Станом на 01.11.2019 року проведено  засідання відповідної комісії  з питань захисту прав дітей. Служба у справах дітей Дубенської РДА за участю інших структурних підрозділів райдержадміністрації здійснює підготовку документів для звернення органу опіки та піклування до суду про позбавлення батьків батьківських прав.

Наголошуємо, що згідно ст.35 Закону України «Про охорону дитинства», особи, винні у порушенні вимог законодавства про охорону дитинства, несуть цивільно-правову, адміністративну або кримінальну відповідальність відповідно до законів України.