Методичний центр виконавчого комітету Мирогощанської сільської ради інформує

Дата: 05.11.2019 11:55

1 листопада 2019 року на базі Тараканівського ліцею відбувся семінар-практикум для вчителів інформатики та вчителів початкових класів, які викладають інформатику у закладах загальної середньої освіти Мирогощанської, Тараканівської та Привільненської  сільських рад з теми «Організація сучасного уроку інформатики в умовах реформування освіти та переходу до Нової української школи».

У ході методичного заходу були розглянуті інноваційні технології професійної майстерності педагога Нової української школи та використання віртуальної і  доповненої реальності для організації навчання інформатики у початкових класах.

Гарним прикладом впровадження зазначених технологій  стало  моделювання фрагменту уроку інформатики з елементами гри з теми «Початкове уявлення про Інтернет» у вигляді морської подорожі до острова нових знань «INTERNETLEND» у 2 класі, яке провела з педагогами  Медвідь Н.В., вчитель Тараканівського ліцею.