Методичний центр виконавчого комітету Мирогощанської сільської ради інформує

Дата: 06.11.2019 14:32

31 жовтня 2019 року на базі Рачинської гімназії відбулося методичне об’єднання вчителів зарубіжної літератури  закладів загальної середньої освіти Мирогощанської,  Тараканівської та  Привільненської  сільських рад з теми «Візуалізація, як сучасна освітня стратегія та використання прийомів візуалізації навчального матеріалу на уроках зарубіжної літератури».

Токар Валентина Іванівна, методист методичного центру ознайомила учасників з програмою та метою проведення заходу, розповіла про нові тенденції  у впровадженні даної методики на уроках зарубіжної літератури.

У практичному блоці Сергієнко Наталія Миколаївна, вчитель Рачинської гімназії провела практичне заняття з теми «Кроссенс, як сучасний методичний прийом візуалізації навчального матеріалу».

Цікавим досвідом з використання такої форми роботи поділилися Король Ольга Леонтіївна, вчитель зарубіжної літератури Тараканівського ліцею.

Майстер-клас з присутніми провела Іщук Антоніна Миколаївна, вчитель зарубіжної літератури  Княгининської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. Працюючи у групах, творчо та з ентузіазмом педагоги розв’язували асоціативні головоломки.

Колеги-однодумці обмінялися думками та враженнями від організованого заходу.