До уваги отримувачів пільг!!!

Дата: 13.11.2019 09:23

Пільговики з листопада отримуватимуть платіжки із повною сумою за спожиті житлово-комунальні послуги - без урахування пільг.

Починаючи з платіжок за жовтень, всі пільговики, будуть отримувати повний розмір платіжки без урахування пільг. Паралельно з цим відповідні кошти будуть перераховуватися або на їхній обліковий запис в Ощадному банку, або на той банк  чи “Укрпошту”, якщо вони виявили бажання і звернулися управління праці та соціального захисту населення щодо отримання відповідних виплат у готівковій формі.

Пільговик, який надав інформацію про номер мобільного телефону, щомісячно від банку отримуватиме смс-повідомлення про те, яка сума пільги йому нарахована, і яким чином відбулися взаєморозрахунки між банком і постачальниками послуг.

Варто звернути увагу, що  пільги, як правило, покривають тільки частину платежу. Тобто, в даному випадку ці соціальні гарантії базуються на тому, що частину платежу оплачує держава у вигляді пільги, частину платежу оплачує власне споживач. Тому пільговик, який отримує кошти готівкою, має самостійно забезпечити оплату комунальних послуг з урахуванням розміру пільги, яку він отримав у готівковому вигляді.