"Учитель року - 2020"

Дата: 29.11.2019 09:46

27-28 листопада на базі Мирогощанської ЗОШ І-ІІІ ступенів проходив І (зональний) тур всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2020" у номінації "Початкова освіта".
Конкурс «Учитель року» — це не лише серйозні випробування вчителя як майстра своєї справи, а й безліч задоволення від творчої роботи, підвищення професійної майстерності, сприяння творчим педагогічним пошукам, популяризація педагогічних здобутків освітян, спілкування з новими колегами та дітьми, неоціненний досвід роботи в нестандартних ситуаціях.
Найголовнішим у педагогічному змаганні є те, що вчитель має показати не лише знання великої кількості методичних прийомів, не лише різноманітність використання технічних засобів навчання та комп’ютерних технологій, а й самого себе, свою індивідуальність, свій педагогічний почерк, уміння змушувати учнів міркувати, діяти творчо, захоплюватись ідеями та шукати істину.
Переможцем конкурсу стала вчитель початкових класів Мартинівської філії І ступеня Смизької ЗОШ І-ІІІ ступенів Смизької селищної ради Клімова Ірина Анатоліївна. Дипломами лауреатів нагороджені Синюк Людмила Василівна, вчитель Пугачівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Млинівської селищної ради Млинівського району, Марцинковська Олена Олександрівна, вчитель Мирогощанської ЗОШ І-ІІІ ступенів Мирогощанської сільської ради Дубенського району.
Подяки за участь отримали Денисюк Віра Володимирівна, вчитель Ярославицького ліцею Ярославицької сільської ради Млинівського району, Семенюк Валентина Євгенівна, вчитель Княгининської ЗОШ І-ІІІ ступенів Мирогощанської сільської ради.
Вітаємо переможців та учасників!

За матеріалами Мирогощанської ЗОШ  I – III ступенів (опорна школа)

( https://www.facebook.com/profile.php?id=100011789564744 )