Етно-фестиваль «Вифлеємська зірка» відбувся у Мирогощанській громаді

Дата: 13.12.2019 15:18

13 грудня 2019року на базі Мирогощанської загальноосвітньої школи І-ІІІ  ступенів пройшов І етап обласного етно-фестивалю «Вифлеємська зірка» серед закладів освіти Мирогощанської сільської ради. Метою даного заходу є національно-патріотичне  виховання, залучення учнівської молоді до вивчення та популяризації кращих зразків українського народного мистецтва, виявлення та  підтримки  дитячих фольклорних колективів.

У конкурсі взяли участь 10  гуртів колядників, вокальних колективів і солістів 5 закладів загальної середньої освіти.

Рішенням журі визначено переможців  відбіркового етапу конкурсу.

У номінації «Вокальні колективи»:

І місце - гурт «Щедрик», Мирогощанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

ІІ місце – гурт «Різдвяні дзвіночки», Княгининської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

ІІІ місце – колектив «Щедрик»,  Костянецького навчально-виховного комплексу.

У номінації «Солісти. Дуети»:

І місце - дует «AnNa» у складі - Декер Анни та Декер Анастасії, учениць Мирогощанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

ІІ місце – Декер Артем, учень 3-А класу  Мирогощанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

ІІ місце – дует «Струни серця», у складі - Намчук Антоніни та Намчук Марії,  учениць Листвинської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів;

ІІІ місце -  дует «Різдвяний дзвіночок» Білоберізької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів.

Дипломантами конкурсу визнано:

Колектив «Різдвяні дзвіночки», Мирогощанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів філії села Липа;

Ансамбль «Різдвяні дзвіночки», Білоберізької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів.