«Що приніс нам Святий Миколай»

Дата: 19.12.2019 17:03

18 грудня 2019 року о 11.00 у районному будинку культури відбулася благодійна акція «Що приніс нам Святий Миколай».

Долучились до акції діти пільгових категорій Мирогощанської сільської ради, а саме: діти-сироти, діти позбавлені батьківського піклування, діти з обмеженими фізичними можливостями та діти учасників АТО.

Свято розпочалося з солодкого столу, цікавого  святкового концерту, а по закінченню акції  кожній  дитині було вручено солодкий подарунок та продуктовий набір, які надали наші місцеві підприємці.

Мирогощанська сільська рада висловлює щиру подяку за великий вклад у сприянні благодійництва, за доброту та безкорисність усім, хто долучився до організації заходу: Намчук М.А.,  Рой Т.М., Старожишина Н.Т., Сімак О.М., Шварц О.В., Жанько А.В., Пікулі Ю.І., Левченко Т.Ю., Карпюк В.Г.,Тишковець Г.А., Новосадюк М.М., Дещинський П.А., Тимощук П.В., Дем’янчук В.А., Панасюк Т.М.

Особлива подяка директору Мирогощанської ЗОШ І-ІІІ ст. (опорна школа) Смалюк О.Б. та директору Княгининської ЗОШ І-ІІІ ст. Ковальчуку В.М. за транспортне забезпечення та комфортний доїзд учасників заходу.

Доброта не знає меж, і творити разом її набагато легше.