Інформування та залучення населення до роботи ЦНАП

Дата: 25.02.2020 14:43

Як налагодити необхідну комунікацію через центр надання адміністративних послуг та залучити громадськість до вирішення важливих питань громади?

Такі питання перед собою поставили учасники семінару-тренінгу, який відбувся у Мирогощанській сільській раді 25 лютого 2020 р. Модератор зустрічі – Вікторія Костюк, регіональний спеціаліст програми U-LEAD з Європою.

У ході заходу було розглянуто, на перший погляд, ряд простих категорій, які дають можливість успішно інформувати населення громади за допомогою ЦНАПу, як до, так і після його відкриття. Проаналізовано потреби та проблеми, основну цільову аудиторію споживачів адміністративних послуг враховуючи місцевий фактор, наведено канали та інструменти успішної інформаційної кампанії. Крім того, спільними зусиллями учасників семінару визначили рівень залученості мешканців до прийняття рішень та виробили механізм використання найбільш дієвих засобів в сучасних умовах.