Голова Мирогощанської сільської ради Світлана Соборук, виконавчий апарат та депутатський корпус висловлюють щирі співчуття з приводу смерті Миколи Івановича Пшеничного

Дата: 20.03.2020 14:16

Голова Мирогощанської сільської ради Світлана Соборук, виконавчий апарат та депутатський корпус висловлюють щирі співчуття сім’ї Пшеничних з приводу смерті Миколи Івановича Пшеничного, видатного поета, краєзнавця, громадського діяча, видавця, члена Національної спілки письменників України.

Сьогодні, у цей важкий для вас час, ми разом з вами низько схиляємо голову у скорботі. Сумуємо та підтримуємо у важку годину. Нехай опіка Всевишнього полегшить гіркоту втрати найдорожчої для вас людини, а наші молитви та щирі співчуття полегшать родинне горе.
   Світлий, добрий спомин про Миколу Івановича завжди житиме в серцях рідних, колег, друзів, усіх, хто його знав, любив та поважав.