«Не будь байдужим! Приєднуйся! Дій!»

Дата: 13.04.2020 08:50

Інформуємо, що з 1 по 30 квітня 2020 року Рівненською обласною організацією Товариства Червоного Хреста України буде проводитись Всеукраїнський Місяць Червоного Хреста, під гаслом «Не будь байдужим! Приєднуйся! Дій!».

Його мета - привернення суспільства до проблем найбільш соціально незахиіцених верств населення. В умовах запобігання поширенню на території Рівненської області коронавірусу COVID-19 осередки Червоного Хреста мають змогу оперативно організовувати так звані «соціальні банки» й надавати фактичну допомогу тим, хто її зараз потребує найбільше, в тому числі особам, які не відносяться до сфери обслуговування територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг) та центрів надання соціальних послуг об’єднаних територіальних громад.

Просимо підтримати ініціативу у поповненні запасів в складах для надзвичайних ситуацій, а саме:

- засобів особистої гігієни;

- засобів дезінфекції;

- продуктів харчування.

а також фінансової підтримки для виконання гуманітарних програм. Кошти можна надсилати на рахунок:

Рівненська обласна організацій Товариства Червоного Хреста р/р UA 10 3003460000026002022632001 МФО 300346 ПАТ «Альфа - банк»

ЄДРПОУ 02940316

З обов’язковою поміткою: благодійна допомога на виконання гуманітарних програм.

Контактні дані: Дубенський міськрайонний осередок Червоного Хреста в Рівненській області:

м.Дубно, вул.Грушевського, 103, Мозговець Наталія Анатоліївна, 098-75447271