Творіть добро своїми руками

Дата: 27.04.2020 10:56

Традиційно перед Великоднем господарі приводять до ладу свої домівки. Цьогоріч активними жителями нашої громади, які зуміли само організуватися, було зроблено багато добрих справ.

Так жителями с. Молодіжне було облаштовано площадку та доріжку, а за кошти сільської ради встановлено виготовлену тимчасову споруду (зупинку).

За ініціативи Якути М.М., депутата Мирогощанської сільської ради, був організований та проведений благоустрій в’їзду у с. Листвин. Активісти святково прибрали фігуру, посадили дерева та квіти.

Не стали осторонь і жителі с. Мирогоща. Вони також долучились до благодійної акції – пофарбували дитячий ігровий майданчик, прикрасили фігуру до Великоднього свята та пам’ятний знак загиблим односельчанам за Незалежність України.

Завдяки небайдужим жителям нашої громади, населені пункти стали ще чепурнішими, зроблена справа     руками цих людей милує око односельчан та гостей.

Дякуємо усім тим, хто допоміг облаштувати території населених пунктів Мирогощанської сільської ради перед Великодніми святами, а саме: Надії Моторнюк, Любові Пшеничній, Сергію Петрушко, Ользі Ларіоновій, Людмилі Герасимчук, Світлані Зух, Ніні Глач, Ганні Герасимчук, Святославу Адамовському (жителям с. Мирогоща), Ірині та Юрію Хацюкам, Дмитру Романовському, Миколі та Володимиру Бойкам, Миколі Кисільчуку, Ларисі Потапчук, Анатолію Дещинському (активістам с. Молодіжне), Миколі Якуті (депутату Мирогощанської сільської ради) та активним жителям с. Листвин.

Тож беремо приклад і дотримуймося істини – чисто не там, де прибирають, а там де не смітять.