Ринок праці Дубенщини у січні – квітні 2020 року

Дата: 12.05.2020 13:07

У Дубенській міськрайонній філії Рівненського обласного центру зайнятості упродовж січня - квітні 2020 року перебувало в пошуках роботи  1175 безробітних, з них 49,7% складають безробітні з Дубенського району та 50,3% з м.Дубно.

Упродовж січня - квітня 2020 року 193 роботодавця подали 647 вакансій, з них укомплектовано на 63,4% для 147 працедавців. Значна частина вакансій укомплектована фахівцями філії до набуття шукачами роботи статусу безробітного.

За сприянням служби зайнятості працевлаштовано 180 безробітних. Працевлаштування безробітних відбулося на підприємства, установи, організації наступних галузей: 46,9% переробній промисловості, 23,3% сільського господарства, 12,8% торгівлі та ремонту автотранспортних засобів, 5% добувній промисловісті, по 3,3 % освіти та державного управління, 8,4% інших галузей.

Із загальної чисельності працевлаштованих 7 осіб (6 з міста та 1 з сільської сісцевості) працевлаштовані на умовах компенсації фактичних витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування.

У січні - квітні  2020 року до робіт тимчасового характеру залучено 22 безробітних, з них 12 осіб з сільської місцевості та 10 осіб з міста. У громадських роботах взяли участь 7 осіб ( 3 особи з міста та 4 особи з району).

Профорієнтаційні послуги отримали у  січні - квітні  2020 року 659 безробітних, з них 56,1 % жителі Дубенського району та  43,9 % жителі міста. 1076 профорієнтаційних послуг надані різним категоріям безробтних у формі індивідуальних консультацій, шляхом залучення до навчальних семінарів та тренінгів, а також у період надзвичайної ситуації (карантину) у режимі онлайн.

У  січні - квітні 2020 року за сприянням служби зайнятості проходили професійне навчання 213 безробітних, з них  50 осіб з міста та 163 особи з сільської місцевості.

Станом на 1.05.2020 року перебувало на обліку 836 безробітних, одержували допомогу по безробіттю 760 осіб. Середня тривалість пошуку роботи 120 днів. Рівень зареєстрованого безробіття склав: м.Дубно – 3,50 % та Дубенському району – 3,58 % у відношенні до працездатного населення у працездатному віці.

Дубенська міськрайонна філія

Рівненського обласного  центру зайнятості