Мирогощанська громада взяла участі у конкурсі “Людяність і взаємодопомога”, ініційованого Міжнародним фондом “Відродження” і Представництвом Європейського Союзу в Україні

Дата: 03.07.2020 14:34

Мета конкурсу – підтримка громадських ініціатив, які спрямовані на посилення солідарності, самозарадності та взаємодопомоги в українському суспільстві під час пандемії COVID-19. З початку Конкурсу Фонд вже підтримав понад 100 проєктів на загальну суму понад 5 мільйонів гривень. З 17 квітня партнером конкурсу є Європейський Союз. (https://www.irf.ua/contest/konkurs-grantiv-dlya-protydiyi-koronavirusu-lyudyanist-i-vzayemodopomoga/).

Станом на 03.07.2020 року, шляхом прямої закупівлі МФ «Відродження», Мирогощанська сільська рада отримала допомоги на загальну суму 142562 грн. у вигляді інфрачервоних термометрів (2 од.), масок одноразових (1000 шт.), засобу для очищення рук антибактеріального (20 л), які будуть розподілені між закладами культури, соціальними працівниками Територіального центру обслуговування одиноких та пристарілих, надаватимуться відвідувачам відділу «Центр надання адміністративних послуг».