Сьогодні у Мирогощанській сільській раді відбулася інформаційно-консультаційну зустріч, ініційована громадською організацією "Центр підтримки громадських ініціатив "Чайка" з питань протидії торгівлі людьми.

Дата: 15.07.2020 11:35

Основні меседжі, які розглядалися на зустрічі, на виконання Закону України «Про протидію торгівлі людьми», Постанови Кабінету Міністрів України від 22.08.2012 року № 783 «Про затвердження порядку взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми» та регіональної політики на рівні громад це необхідність:
- надання населенню Рівненщини законного права доступу до актуальної інформації про ризики щодо торгівлі людьми та належної допомогиу особам, які постраждали від торгівлі людьми, в рамках національного механізму взаємодії;
- об’єднання зусилль для формування у громадян розуміння фундаментальних прав людини, навичок правового самозахисту;
- застосування усіх можливих правових інструментів щодо захисту прав осіб, які постраждали від торгівлі людьми.
Для використання в інформаційно-просвітницькій роботі з населенням фахівці отримали брошури, буклети, листівки , плакати, довідники тощо.
Громадська організація « Центр підтримки громадських ініціатив «Чайка» - регіональний партнер Координатора проектів ОБСЄ в Україні у проекті «Поширення Національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи в сфері протидії торгівлі людьми, в Україні», що реалізується в Рівненській області за фінансової підтримки Уряду Канади.
OSCE Project Co-ordinator in Ukraine
#ПротиДІЙТоргівліЛюдьми