Соціальний проект “Допомога поруч”

Дата: 28.01.2021 15:29

Соціальний проект “Допомога поруч” (https://dopomoga.msp.gov.ua) створений для надання адресної допомоги вразливим категоріям населення. Проект об’єднує зусилля благодійних та громадських організацій, бізнесу, волонтерів, небайдужих громадян, органів державної влади та місцевого самоврядування з виявлення потреб людей через «гарячі» телефонні лінії, звернення та надання їм необхідної допомоги.

Для функціонування інформаційної платформи «Допомога поруч» в управлінні праці та соціального захисту населення Дубенської райдержадміністрації діє «гаряча» телефонна лінія (03656)3-21-40.

Контактна особа у Рівненській області: Слободенюк Роза Павлівна, номер телефону: (0362) 26-46-27