Дата: 15.02.2021 09:00

26 січня 2021 року

Про внесення змін до рішення № 201 від 16 грудня 2020 року

«Про затвердження річного плану діяльності Мирогощанської

Відповідно до статей 7, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Мирогощанська сільська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Внести зміни до рішення № 201 від 16 грудня 2020 року «Про затвердження річного плану діяльності Мирогощанської сільської ради та виконавчого комітету з підготовки проектів регуляторних актів на 2021 рік», а саме, річний план діяльності Мирогощанської сільської ради та виконавчого комітету з підготовки проектів регуляторних актів на 2021 рік доповнити пунктом 7, згідно додатку.

2. Рішення набуває чинності з дня опублікування на офіційному сайті сільської ради.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника сільського голови Намчука Максима Миколайовича та постійну комісію з питань бюджету, фінансів, тендерної політики та планування соціально-економічного розвитку (Якута Н.М.).

Вид проекту регулятор них актів

Назва проекту регуляторних актів

Ціль прийняття регуляторного акта

Строк

Найменування органу та підрозділу. Прізвище, ім’я та по батькові відповідаль ного за розробку регуляторного акта

Примітка (спосіб оприлюднення)

7.

Рішення  сесії сільської ради

«Про внесення змін до рішення Мирогощанської сільської ради від 25.06.2020 року № 2947 «Про затвердження Положення та  встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2021 рік»»

З метою наповнення місцевого бюджету.

Ефективне використання землі на території сільської ради юридичними та фізичними особами.

І кв. 2021 р

Сільський голова Чух Н.С.

Спеціаліст I категорії-землевпорядник

Якута В.Ф.

Голова постійної комісії сільської ради з питань бюджету,  фінансів, тендерної політики та планування соціально-економічного розвитку

Веб-сайт