Про заміну державного акту старого зразка на право власності на земельну ділянку

Дата: 06.04.2021 15:49

З метою впорядкування та внесення достовірної інформації до загальної державної бази земельного кадастру, Мирогощанська сільська рада рекомендує у найкоротші строки отримати державні акти нового зразка на право власності на земельну ділянку.

Якщо особа має державний акт старого зразка (т.з. акт червоного кольору) на право власності на земельну ділянку, утворену за рахунок земельної частки (паю), та у земельної ділянки відсутній кадастровий номер, власнику необхідно:

замовити і розробити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) (виконується на договірній основі суб’єктом господарювання, який має у своєму складі сертифікованих інженерів-землевпорядників);

зареєструвати земельну ділянку в Державному земельному кадастрі (ДЗК) з присвоєнням їй кадастрового номеру, і отримати Витяг про земельну ділянку з Державного земельного кадастру;

з метою державної реєстрації прав власності на земельну ділянку звернутися до суб’єкта державної реєстрації прав (Центр надання адміністративних послуг) з відповідною заявою, оригіналами документів, необхідних для відповідної реєстрації, та документом, що підтверджує сплату адміністративного збору за державну реєстрацію прав у розмірах встановлених статтею 34 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».

Станом на 01.01.2021 рік адміністративний збір за реєстрацію права власності становить:

• 230грн. – 5 робочих днів;
  • 2270грн. – 2 робочі дні;
  • 4540грн. – 1 робочий день;
  • 11350грн. – 2 години.

Після реєстрації права власності на земельну ділянку, отримати на руки Витяг з Державного реєстру прав про проведену державну реєстрацію права власності на земельну ділянку.