Новий автобус у Княгининській школі

Дата: 12.10.2021 14:34

Сьогодні в Рівненській ОДА урочисто вручено ключі від нового шкільного автобуса, який довозитиме школярів до Княгининської ЗОШ I-III ст. Мирогощансьої громади. Це стало гарним прикладом співпраці органів виконавчої влади та місцевого самоврядуввння, що приніс відмінний результат на умовах співфінансування в рамках державної програми «Шкільний автобус».

Довідково: Спеціалізований автобус для перевезення школярів «Богдан А22412», загальною пасажиромісткістю 29 або 31 місць (залежно від виконання), обладнано у відповідності до всіх вимог, які висуваються до шкільного транспорту в Україні. Всі сидіння в автобусі обладнані пасами безпеки, підголівниками та підлокітниками, а також спеціальними корзинами для шкільних портфелів. Автобуси пофарбовані у жовтий колір із написами «Шкільний автобус» з боків, на них встановлені розпізнавальні знаки «Діти». У конструкції автобуса використана агрегатна база з двигуном екостандарту Euro 5 виробництва компанії Ashok Leyland (Індія).

Ще чотирнадцять таких самих поїдуть у інші громади області.