«Осінні стежки – 2021»

Дата: 20.10.2021 08:49

Команда Мирогощанської ТГ взяла участь в обласних змаганнях зі спортивного орієнтування «Осінні стежки – 2021», які проходили в  смт. Оржів. В змаганнях взяли участь 16 команд з різних куточків Рівненщини. Призерами змагань стали: Тихончук Ксенія (І-місце, категорія ж-12), Івчук Надія (ІІ-місце, категорія ж-12)  та Наливайко Олександр (ІІ-місце, категорія ч-12). Четверті  місця в підсумку змагань зайняли: Гаврилюк Вікторія та Вац Роман.

Команда була представлена омолодженим складом, вперше взяли участь у змаганнях такого рівня 10 учасників.

Завдячуючи тренерам спортивного орієнтування Міщуку Олександру та Марчуку Василю, наші діти вже неодноразово здобували призові місця у громадських та обласних змаганнях.