Про виділення земельних ділянок учасникам АТО

Дата: 22.11.2017 17:26

На сімнадцятій сесії Мирогощанської сільської ради Дубенського району Рівненської області було прийнято рішення № 570 від 05 жовтня 2017 року «Про резервування земельного масиву для учасників антитерористичної операції».

Згідно даного рішення зарезервовано земельний масив площею 2,00 га для індивідуального садівництва в межах села Мирогоща Друга із земель комунальної власності.

У відповідності до статті 121 Земельного кодексу України цей масив розділений на рівні частини для індивідуального садівництва.

Згідно викопіювання та поданих заяв учасникам антитерористичної операції надано дозвіл на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для садівництва.

Земельні ділянки для садівництва отримали слідуючі учасники антитерористичної операції: Клепач А.Д., Капітула О.О., Комісарук С.В., Тарасюк В.М., Лукашук О.В., Конюкевич В.В., Назаревич В.С., Ткачук І.М., Бабич М.В., Ковтонюк Р.Л., Гудзікевич Р.А., Туницький С.В., Остапенко О.І., Суліменко Л.В., Душук Р.П., Ковальчук В.М.

Викопіювання земельних ділянок додається.