Завершення роботи пришкільного дитячого табору "Паросток" у Мирогощанській ЗОШ І-ІІІ ст.

Дата: 09.06.2017 18:12
Кількість переглядів: 424

От і завершилося перебування дітей у денному пришкільному таборі «Паросток». Дитячим веселощам, сміху, конкурсам, змаганням не було меж. Учні активно відвідували табір. Вчителі , вихователі докладали максимум зусиль для створення доброго емоційного настрою. Діти пізнали багато цікавого про історію українського народу, його традиції та звичаї, відвідавши Дубенський замок Князів Острозьких. З метою розширення уявлення дітей про роботу пожежників, про способи гасіння пожежі та транспорт спеціального призначення, який використовують пожежники у своїй роботі, закріплення знання дітей про причини пожежі та запобігання її, вивчення правильних дій на випадок пожежі, виховання поваги та інтересу до професії пожежного учні завітали на екскурсію у Дубенську пожежну частину. Бажаємо за літо набратися сил, відпочити, оздоровитися, пізнати багато цікавого, духовно збагатитися, отримати яскраві враження, активно пізнати світ та себе в ньому. До нової зустрічі у навчальному році!