Великодня зустріч

Дата: 27.04.2017 18:32

Фото без опису22 квітня 2017 року в с.Липа відбулись змагання зі спортивного орієнтування «Великодня зустріч -2017», які організувала «Дубенська районна станція юних туристів». Погода до початку змагань сприяла, тому туристи розпочали підготовку до змагань, на чолі з керівником гуртка Княгининської ЗОШ І-ІІІ ступенів Марчуком В.М. Основним етапом змагань було спортивне орієнтування. В даному етапі брали участь 21 учень Княининської школи, серед яких були і учні які вперше прийнялиФото без опису участь,і досить непогано. У групі Ч-10 зайняв ІІІ місце Максимюк Василь. У групі Ч-12 Шумеєв Максим зайняв ІІ місце. Група Ж-12 ТишковецьСофія- І місце і ЩиглевськаАнгелна- ІІІ місце. У групі Ч-14 Юрчук Назар- ІІІ місце. Група Ж-14Ляшик Дарина ІІ місце. Іншим етапом змагань було в’язання вузлів (прямий,схоплюючий, провідник «вісімка»,булінь, брамшкотовий) в якому Ляшик Дарина зайняла- ІІІ місце. Після змагань туристи Фото без описувідновили свої сили за допомогою смачного обіду, який і самі приготували. Учні були задоволені змаганнями, бажають і надалі їхати і показувати гарні результати, і попробувати себе в інших конкурсах,а також знайомитись і ділитись досвідом з іншими учнями шкіл.