24 серпня – особливий день у житті нашої держави

Дата: 25.08.2017 18:54

24 серпня – особливий день у житті нашої держави, особливий він і в житті кожного українця. Цей день змушує нас ще раз задуматись над тим, хто ми є на цій землі, чому її терена споконвіку так вабили ворогів, а люди завжди відрізнялися своєю працьовитістю, жертовністю і незламністю духа. День Незалежності – це день, коли слово воля постає у всій його величі і водночас нагадує, яку непомірну ціну довелося заплатити українцям за нього. На жаль, і сьогодні на алтар жертовності лягають життя героїв. У Мирогощанській ОТГ відбулися урочисті заходи з нагоди 26 –ї річниці Незалежності України. На території Мирогощанського аграрного коледжу зібралися жителі сіл громади, щоб разом помолитися за долю України, за її синів і дочок, пом’янути тих, хто поклав своє життя у боротьбі. З уст поетеси Любові Пшеничної прозвучав вірш – молитва, присвячений Україні. З вітальним словом виступили голова Мирогощанської ОТГ Соборук С. А. та директор Мирогощанського аграрного коледжу Терновик В. Я. Учасниками свята стали самодіяльні аматорські та родинні колективи: вокальний жіночий ансамбль клубу с. Липа «Липівчанка», вокальний жіночий ансамбль працівників культури с. Княгинин, вокальний ансамбль МАКу, дует сім’ї Козяр. Композиції у виконанні дитячих хореографічних колективів «Наталонька» с. Княгинин та «Ритми серця» с. Мирогоща зачаровували глядачів. Присутні мали можливість відвідати виставки майстрів прикладного мистецтва, що проживають на території громади. Дивлячись на їх роботи, ще раз переконуєшся, які диво – таланти живуть поруч з нами. Наймолодші провели дитячий квест «Яскрава країна», де продемонстрували свої знання з історії, культури України. Солодка вата та розваги на батуті припали їм до душі. Особливо смачним виявився козацький куліш, яким пригощали привітні господині. На завершення свята було проведено дружній футбольний матч між командами с. Княгинин та с. Мирогоща. Сьогодні Україна переживає непростий час становлення її як сучасної європейської держави. Та ми віримо, що прийде час, коли змовкне ворог, коли наша земля дихатиме на повні груди. Бо цей день – День Незалежності -ще раз довів: МИ таки є на цій землі. Ми мусимо бути!