Жінка – найчарівніше творіння на землі

Дата: 01.04.2017 20:00

Фото без опису«Жінка – найчарівніше творіння на землі». Під такою назвою був проведений загальношкільний захід у Княгининській ЗОШ І-ІІІ ступенів напередодні Міжнародного жіночого дня 8 Березня. Ведучі свята, учні 10 класу Атаманюк Дмитро та Романчук Роман, привітали всю жіночу половину школи зі святом весни. Фото без описуЩирі слова побажань «здоров’я  з дзвінкої криниці, хліба з української пшениці, рум’янців від калини» прозвучали від уст хлопчиків та директора школи Ковальчука В.М. на адресу наших берегинь.

Фото без описуПрекрасна поезія та мелодії українських пісень лунали на святі. Випускник школи, нині студент Мирогощанського аграрного коледжу, Крук Тарас розвеселив присутніх дотепними жартами.

Організатори заходу, учні 10 класу, подарували жінкам перші весняні квіти.