У закладах освіти Мирогощанської сільської ради проведено конкурс «Олімпійський куточок»

Дата: 13.12.2017 20:10

Заняття спортом є незамінною частиною життя будь-якої людини, що здатна забезпечити потрібну активність. Фізична культура й спорт дають організму заряд енергії й позитивних емоцій, зміцнюють здоров’я, підтримують гармонію в розвитку людини, особливо у юному віці. Саме в молодому віці спорт здатний зробити найбільш доброчинний вплив на організм і закласти основу для здоров’я на всі наступні роки. Вчителі фізичної культури небайдужі до майбутнього наших дітей, намагаються створити усі умови аби вони зростали здоровими, розвинутими та спроможними відстоювати свою честь та честь країни. З метою пропаганди здорового способу життя, залучення школярів до занять спортом, розвитку олімпійського руху, в закладах освіти Мирогощанської сільської ради впродовж вересня-грудня пройшов конкурс «Олімпійський куточок - 2017». До участі у Конкурсі долучились 308 учнів із 4 загальноосвітніх навчальних закладів та 1 філії (початкові класи) у селі Липа. Учасники конкурсу продемонстрували ефективність використання літератури та плакатів на олімпійську тематику, відобразили спортивне життя та здобутки своїх шкіл, тим самим на власному прикладі показали всім захоплюючий світ спорту зі всіма його перемогами та рекордами. Визнані кращими та відправлені на обласний етап конкурсу у центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради матеріали: Білоберізької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів, Мирогощанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів та її філії у селі Липа. Облаштування у кожному закладі освіти Мирогощанської громади «Олімпійського куточка» сприяє підтримці та розвитку олімпійського руху, популяризації серед дітей ідеї здорового способу життя.