Соціальний захист населення

Деякі питання виплати державної соціальної допомоги

Урядом відповідно до Закону України від 2 червня 2020 року № 646-ІХ «Про внесення змін до деяких законів України щодо підвищення соціальних гарантій для окремих категорій осіб» 22 липня 2020 року прийнято постанову Кабінету Міністрів України № 632 «Деякі питання виплати державної соціальної допомоги» (далі - постанова № 632).

08:57:30 10.08.2020

Віртуальна платформа емоційної підтримки Моніторингового центру КМДА з протидії COVID-19

На Віртуальній платформі емоційної підтримки Моніторингового центру КМДА з протидії COVID-19 https://moncenter.eduhub.in.ua/кожен охочий може абсолютно безкоштовно отримати емоційну підтримку, психологічну допомогу та онлайн навчання під час карантину, спричиненого пандемією коронавірусу.

15:19:28 19.05.2020

Про розвиток соціальних сервісів для деяких соціальних груп населення

Уряд на своєму засіданні 8 квітня прийняв постанову “Про реалізацію ініціатив, спрямованих на розвиток соціальних сервісів для деяких соціальних груп населення”, розроблену Міністерством соціальної політики.

15:25:37 13.05.2020

До відома жителів: субсидія на період карантину

Управління праці та соціального захисту населення Дубенської райдержадміністрації повідомляє, що 25 березня 2020 року Кабінетом Міністрів України прийнято постанову № 247 «Про особливості надання житлових субсидій», якою внесено зміни у законодавство стосовно призначення субсидій для населення на період карантину, а саме:

09:18:51 23.04.2020

До відома жителів: допомоги на період карантину

Управління праці та соціального захисту населення Дубенської райдержадміністрації повідомляє, що з метою посилення соціального захисту населення на період вжиття заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, Кабінетом Міністрів України 8 квітня поточного року прийнято постанову № 264. Нормами цієї постанови визначено, що на період карантину, встановленого на загальнодержавному рівні (далі - карантин):

09:12:23 23.04.2020

Гаряча лінія Донбас SOS: 0 800 309 110

Громадська організація "Донбас SOS" з 2014 року займається координацією допомоги особам, які проживають на тимчасово окупованих територіях Луганської та Донецької областей та внутрішньопереміщених осіб.

16:45:11 24.03.2020

Порядок забезпечення дітей з інвалідністю реабілітаційними заходами

Постановою Кабінету Міністрів України від 04.12.2019 року №994 внесено зміни до Порядку використання коштів, передбачених в державному бюджеті для здійснення реабілітації дітей з інвалідністю. Ці зміни дають можливість забезпечити заходами з реабілітації дітей з інвалідністю не лише внаслідок дитячого церебрального паралічу, а також з іншими захворюваннями, тобто дозволить охопити більш ширшу аудиторію дітей з інвалідністю реабілітаційними послугами, які потребують допомоги.

10:42:52 21.02.2020

Реабілітація дітей з інвалідністю

З 2019 року запроваджений новий механізм забезпечення заходами з реабілітації дітей з інвалідністю за принципом „гроші ходять за людиною”, що дозволить забезпечити адресність,  прозорість та підвищити якість надання реабілітаційних послуг.

11:19:57 18.02.2020