Соціальний захист населення

Гаряча лінія Донбас SOS: 0 800 309 110

Громадська організація "Донбас SOS" з 2014 року займається координацією допомоги особам, які проживають на тимчасово окупованих територіях Луганської та Донецької областей та внутрішньопереміщених осіб.

16:45:11 24.03.2020

Порядок забезпечення дітей з інвалідністю реабілітаційними заходами

Постановою Кабінету Міністрів України від 04.12.2019 року №994 внесено зміни до Порядку використання коштів, передбачених в державному бюджеті для здійснення реабілітації дітей з інвалідністю. Ці зміни дають можливість забезпечити заходами з реабілітації дітей з інвалідністю не лише внаслідок дитячого церебрального паралічу, а також з іншими захворюваннями, тобто дозволить охопити більш ширшу аудиторію дітей з інвалідністю реабілітаційними послугами, які потребують допомоги.

10:42:52 21.02.2020

Реабілітація дітей з інвалідністю

З 2019 року запроваджений новий механізм забезпечення заходами з реабілітації дітей з інвалідністю за принципом „гроші ходять за людиною”, що дозволить забезпечити адресність,  прозорість та підвищити якість надання реабілітаційних послуг.

11:19:57 18.02.2020

Інформація для осіб які постраждали від домашнього насильства

Комунальний заклад "Рівненський центр соціально-психологічної допомоги" Рівненської обласної ради повідомляє, що відповідно плану заходів по реалізації в Рівненській області Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству», виконання постанов Кабінету Міністрів України (№ 824 від 21.08.19 та № 658 від 22.08.18), на базі центру з 01.12.19 функціонує Відділення для осіб які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі.

09:50:52 26.12.2019