23 Серпня, 2022 р., 12:39
                                                              Шановні жителі Мирогощанської громади! Сьогодні ми відзначаємо День Державного Прапора України, вшановуємо символ нашої державності.  Це свято всіх поколінь українців. В цей день ми віддаємо дань поваги символу держави, пам'яті героїчного минулого країни, дбайливо зберігаємо  культурні традиції українського народу. Висловлюємо подяку нашим воїнам та усім, хто сьогодні під жовто-блакитним прапором боронить Україну, відстоює її інтереси як на полі бою, так і на інформаційному та культурному фронті.  Церемонія підняття державного прапора викликає в кожного українця гордість за рідну Батьківщину, за свій величний народ.  Вітаємо вас з Днем Прапора! Бажаємо усім мирного блакитного неба та якнайшвидшої Перемоги! Міцного здоров'я, добробуту та щастя кожній родині! Нехай завжди над Україною гордо майорить жовто-блакитний стяг волі та єдності Українського народу. Слава Україні!