23 Лютого, 2022 р., 12:08
Дубенська ДПІ Головного управління ДПС у Рівненській області інформує, що цього року в Україні запроваджено спеціальний правовий режим Дія.City, який розроблено для розвитку IT-галузі.
23 Лютого, 2022 р., 12:07
У Дубенській ДПІ Головного управління ДПС у Рівненській області повідомляють, що у світі Закону України від 30.11.2021 № 1914-ХІ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень» на спрощенців – юридичних осіб чекає наступне:
23 Лютого, 2022 р., 12:04
Головне управління ДПС у Рівненській області звертає увагу, що у разі переобладнання вантажного транспортного засобу, який відповідає товарній позиції 8704 згідно з УКТ ЗЕД, у легковий автомобіль, який відповідає товарній позиції 8703 згідно з УКТ ЗЕД, необхідно подати до контролюючого органу за місцем реєстрації  Декларацію акцизного податку та Додаток 13 «Розрахунок суми акцизного податку з транспортних засобів, що оподатковуються згідно із підпунктами 215.3.5, 215.3.5-1, 215.3.5-2, 215.3.6, 215.3.7, 215.3.8 пункту 215.3 статті 215 розділу VI Кодексу».
22 Лютого, 2022 р., 12:16
Хочете оформити статус багатодітної сім'ї, отримати державну допомогу як одинока мати або прийняти рішення про утворення прийомної сім’ї? Гід з державних послуг підкаже, як це зробити.  Підготували для вас добірку послуг для багатодітних сімей та таких, що потребують державної підтримки.
21 Лютого, 2022 р., 12:01
Щороку, у весняний період, триває масова торгівля ранньоквітучими видами рослин, в тому числі занесених до Червоної книги України, які є рідкісними і перебувають під загрозою зникнення. Масове збирання ранньоквітучих видів рослин призводить до знищення популяцій їх окремих видів.
20 Лютого, 2022 р., 09:00
20 лютого в Україні на державному рівні вшановують День пам’яті Героїв Небесної Сотні, згадуючи найтрагічніші дні масових розстрілів протестувальників під час Революції Гідності 2013–2014 років. Пам'ятний день встановлено указом Президента України 11 лютого 2015 року з метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні.
18 Лютого, 2022 р., 10:52
На  службу у військовому резерві приймаються громадяни України віком від 28 до 57 років.
17 Лютого, 2022 р., 16:31
У наш досить неспокійний час мало хто спроможний на гідний вчинок. У стані втоми і роздратування від буденних проблем, ми все частіше байдуже проходимо повз чужі проблеми, допоки вони не торкнуться особисто нас. І тоді ми шукаємо підтримку у людей, для яких «безкорислива допомога», «милосердя» та «чуйність» - це важливі складові життя. Адже, піклуючись про інших, ми зокрема піклуємося й про себе.
17 Лютого, 2022 р., 14:23
Дубенський відділ податків і зборів з фізичних осіб та проведення камеральних перевірок управління податкового адміністрування фізичних осіб ГУ ДПС у Рівненській області інформує, що відповідно до п. 170.11 ст. 170 розд. IV Податкового кодексу України (далі – ПКУ), якщо джерело виплат будь-яких оподатковуваних доходів є іноземним, сума такого доходу включається до загального річного оподатковуваного доходу платника податку - отримувача, який зобов’язаний подати річну податкову декларацію, та оподатковується за ставкою, визначеною в п. 167.1 ст. 167 ПКУ (18 відс.).