28 Січня, 2022 р., 09:42
Дубенська ДПІ Головного управління ДПС у Рівненській області повідомляє, що внесення до Державного реєстру фізичних осіб – платників податків (далі – Державний реєстр) інформації про закриття реєстраційного номера облікової картки платника податків у зв’язку зі смертю проводиться у разі:
28 Січня, 2022 р., 09:41
Головне управління ДПС у Рівненській області інформує, що відповідно до п. п. 14.1.147 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) плата за землю – обов’язковий платіж у складі податку на майно, що справляється у формі земельного податку або орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності.
27 Січня, 2022 р., 15:05
Керуючись Порядком інформування споживачів інформації про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності, що затверджений наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018  №130  Комунальне підприємство «Мирогощанське» Мирогощанськоїї сільської ради доводить до відома споживачів інформацію про намір встановити тариф на послугу з вивезення твердих побутових відходів.
27 Січня, 2022 р., 12:52
1 січня в Україні набув чинності Закон України «Про основи національного спротиву», яким визначені завдання територіальної оборони, руху опору і підготовки громадян України до національного спротиву.
26 Січня, 2022 р., 08:51
Бажаєте обміняти старий паспорт на ID, оформити біометричний для виїзду за кордон або відновити у зв’язку з втратою? Гід з державних послуг підкаже, як це зробити, за який час та які документи із собою взяти.
26 Січня, 2022 р., 08:48
Перший етап охопить дітей віком від 6 місяців до 6 років, які пропустили вакцинацію за Національним календарем, і триватиме три тижні. Таких заходів необхідно вжити через виявлення вірусу у 20 дітей на Рівненщині й Закарпатті восени 2021 року (тоді 1 дитина отримала параліч, а 19 були контактними і мали безсимптомний перебіг). Ще один випадок захворювання на поліомієліт зафіксований в Україні 24 січня 2022 року.
25 Січня, 2022 р., 10:53
Український центр оцінювання якості освіти опублікував розклад додаткової сесії ЗНО-2022.
25 Січня, 2022 р., 10:18
Згідно заяви AT "Державний ощадний банк України", надасться остання можливість (до 01 квітня 2022 року) використання платіжних карток внутрішньо переміщених осіб, термін дії яких закінчився під час карантину (до 31.03.2021 року) (https://cutt.ly/DYVT7S9)