06 Січня, 2022 р., 11:00
Вітаю з приходом світлого і радісного свята Різдва!
05 Січня, 2022 р., 14:32
Як стати на облік у військкоматі? Чи можна пройти альтернативну (невійськову) службу? Де дізнатися більше інформації про умови та строк надання цих послуг?
05 Січня, 2022 р., 12:23
Для того, щоби вам було максимально комфортно розпочати кампанію декларування 2022 року Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) підготувало оновлену редакцію роз’яснень, що охоплює понад 200 найпоширеніших питань.
05 Січня, 2022 р., 12:21
В Україні дозволили бустерну дозу вакцини проти COVID-19 для людей віком від 60 років через 6 місяців після другої.
05 Січня, 2022 р., 11:57
Уже з 5 січня 2022 року на сайті ЛРЦОЯО  (http://lv.testportal.gov.ua)  абітурієнти з Волинської, Львівської та Рівненської областей матимуть можливість зареєструватися  на участь у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні.
05 Січня, 2022 р., 08:56
Обов'язкові касові апарати з 1 січня: безкоштовні ПРРО від податкової
04 Січня, 2022 р., 10:15
Якщо, прийшовши додому, Ви раптом розчарувалися у щойно здійсненій покупці, знайте, що у переважній більшості випадків товар можна повернути у магазин протягом 14 днів. Дана стаття спрямоване на те, щоб роз’яснити громадянам їх права як споживачів
30 Грудня, 2021 р., 08:52
Як отримати пакунок малюка, єПідтримку, довідку ОК-7 або зареєструвати місце проживання чи отримати соціальну допомогу? Усі відповіді є на Гіді з держпослуг!
28 Грудня, 2021 р., 12:17
27 грудня 2021 року у КЗ «Дубенський міський будинок культури» відбулася першість Дубенського району  з вільної боротьби приурочена до новорічно-різдвяних свят. У змаганнях взяло участь близько 70 спортсменів з м.Дубно, Мирогощанської, Привільненської, Вербської та Смизької територіальних громад.